- acīm.lv - http://www.acim.lv -

Riski un ieguvumi, pērkot zīmolu brilles internetā.

Posted By Evija Barkāne On 24.01.2014 @ 10:37 In Mīts vai patiesība | 2 Comments

Ikdienas straujais ritms, ekonomiskā situācija un ērtums daudziem no mums ik pa laikam liek apsvērt domu par iepirkšanos internetā. Arī optiskās brilles un saulesbrilles ir plaši apskatāmas un nopērkamas daudzos interneta veikalos un sludinājumu portālos. Kādi ir riski un ieguvumi iegādājoties tieši brilles? Ar pieredzi dalās Take a Look [1] optikas salona pārstāvji.

Viltojumi

Pērkot saulesbrilles internetā, ir ļoti jāuzmanās, jo pastāv liela iespēja, ka nopirksiet viltojumu. Mūsu speciālisti ir redzējuši ļoti veiksmīgus viltojumus, ka, nepaņemot rokā, neaptaustot un nepaskatoties informāciju uz briļļu kājiņām, nedomātu, ka tas ir viltojums. Viltojumus visbiežāk var nopirkt sludinājumu portālos, bet mēdz būt arī tam speciāli izveidotas mājas lapas. Jāsaprot, ka gandrīz nekad jūs nenopirksiet oriģinālas zīmola brilles par 60-70% lētāk kā veikalā.

Jautāsiet, ja vizuāli brilles neatšķiras, kādēļ jāpērk oriģinālas? Sāksim ar saulesbriļļu lēcām, kuras visticamāk ir optiski neprecīzas un var būt par iemeslu galvas un acu sāpēm. Arī acīm kaitīgo staru caurlaidība var būt ļoti liela. Saulesbriļļu rāmja materiāls noteikti nebūs tas kvalitatīvākais, kas var būt par iemeslu ātrai formas deformācijai jeb salūšanai. Ja saulesbrilles jums radīs pretenzijas kvalitātes dēļ, varēsiet tās ielikt skapī vai izmest pa logu, jo garantiju visbiežāk tām nav. Citādi ir ar pirkumiem jebkurā optikas briļļu veikalā, kur zīmolu brillēm tiek dotas garantijas un pēcpārdošanas serviss. Tas dod iespēju iet uz vietu, kur pirktas brilles un saņemt to aprūpi – skrūvīšu pievilkšanu un ielikšanu, pielocīšanu un taisnošanu, kā arī pārējās garantijas. Ar pēcpārdošanas servisa sarežģītību jūs saskarsieties brīdī, ja jums pat internetā vai kādā citā Eiropas valstī būs veiksmīgi izdevies nopirkt oriģinālas brilles. Varat, protams, sūtīt atpakaļ, vai braukt uz vietu, kur brilles pirktas, bet tas paņem laiku un izmaksā krietni dārgāk.

Formas neatbilstība

Ir vēl viens būtisks mīnuss, pērkot brilles internetā -- briļļu formas vai izmēra neatbilstība jūsu sejai. Interneta veikali parasti vēsta, ka jūs varat sūtīt preci atpakaļ, vai samainīt to pret citu. Protams, bet tas atkal ir laika un naudas tēriņš.

Zemāka cena / Lielāka izvēle

Šim visam, protams, ir arī ieguvumi, kas visbiežāk ir zemāka cena. Pie ieguvumiem var minēt modeļu un krāsu daudzveidību, kura kādos citos Eiropas interneta veikalos vai optikās ir plašāka. Bet šeit jāatceras, ka, ja arī kāds jūsu izvēlētais modelis vai krāsa nav uz vietas veikalā, visticamāk to tieši jums var pasūtīt.

Novēlam veiksmīgu briļļu pirkšanu un kvalitatīvu savas naudas apmaiņu pret produktu.

http://takealook.lv/ [1]

[2]


Article printed from acīm.lv: http://www.acim.lv

URL to article: http://www.acim.lv/2014/01/riski-un-ieguvumi-perkot-zimolu-brilles-un-saulesbrilles-interneta/

URLs in this post:

[1] Take a Look: http://takealook.lv/

[2] Image: http://www.acim.lv/2014/01/riski-un-ieguvumi-perkot-zimolu-brilles-un-saulesbrilles-interneta/take_a_look/

© acim.lv 2010. Visas tiesības paturētas.