Kad runājam par krāsām, mēs domājam Missoni

briļļu zīmoliAllison, jūlijs 29, 2011 11:22 | 569 skatījumi | Drukāt rakstu

Missoni. Kad runājam par krāsām, mēs domājam Missoni. Precīzāk- veselu krāsu paleti- īpašu varavīksnes krāsu pavedienu paleti. Missoni apģērbu nēsā tādas zvaigznes kā: Dženifera Lopesa, Šarona Stouna, Alens Delons, Eltons Džons, Džeks Nikolsons un desmitiem citu slavenību.

Missoni briļļu ietvaru un saulesbriļļu  kolekcija ir īstens dzīvesprieka atspoguļojums, kas izpildīts pop-art stilā. Par tradicionāliem kļuvuši dzīvespriecīgi ietvari, kuros kombinētas divas, trīs un vairāk krāsas, kuru gamma atgādina  60-tos gadus- Endija Vorhola impēriju.

Missoni briļļu ietvaru un saulesbriļļu kolekcija- tas ir vēl viens veids atgādināt, ka slavenais modes nams nemainīgi seko savam kredo un miljoniem pielūdzēju jau gadiem simbolizē individualitāti un oriģinalitāti.

Jaunā Missioni optisko briļļu kolekcija ir ļoti izsmalcināta un pārdomāta. Spilgtas krāsas tiek kombinētas ar izsmalcinātām detaļām: vairāku slāņu acetāta kombinācijas, sīki grvējumi, rotājumi, kas atgādina tekstila izstrādājumu pasauli.

Spoži, spīdoši metāla ietvari tiek オンライン カジノ pasniegti dažādās variācijās- sākot ar sudraba nokrāsu līdz pat zelta un bronzas toņiem. Krāsainos modeļus vēl intersantākus padara ģeometriskās līnijas, kas veido prizmas efektu un rada neatvairāmu, krāsainu gaismas spēli.

Viena no pārsteidzošākajām idejām ir bijusi- dažādu acetātu (plastikāta amteriālu) izmantošana, iedvesmojoties no dažādu līmeņu un piegriezumu audumu faktūras.  Formas ir plašākas, izsmalcinātākas un kvadrātainākas ( modelis MI218), kas rakstrojas ar 3D ģeometrisku gaismas spēli. Joprojām ir aktuālas arī ovālas formas, piemēram MI220.

Materiāls tapis sadarbībā ar itāļu firmu Allison.

Birkas: , , ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu