Baltijas valstīs pārdotāko briļļu zīmols Vogue!

briļļu zīmoli, modeLuxobaltic, novembris 2, 2012 10:20 | 1,601 skatījumi | Drukāt rakstu

Gaisā jūtamas rudenīgas vēsmas, kas nedomājot liek ieskatīties skapī, meklējot siltāku apģērbu un tam pieskaņotus aksesuārus – zeķes, auskarus un, protams, atcerēsimies arī par vienu no pamanāmākajiem aksesuāriem – brillēm. Ja šķiet, ka saulesbrilles var noglabā līdz nākamai vasarai, tad jāatgādina, ka rudens ir tieši tas laiks, kad Latvijas platuma grādos saule atrodas īpaši zemu, spīdot tieši sejā un acīs. Saulesbrilles būs ne tikai lieliska odziņa apģērbam, bet arī pasargās acis no kaitīgā UVA starojuma. Noteikti jāatceras, ka nekvalitatīvas saulesbrilles neaiztur kaitīgos starus, tāpēc pirms izdarīt izvēli, padomājiet arī par veselību!

Lai būtu ne tikai skaisti, bet arī ērti – pirms briļļu iegādes, pārliecinieties, ka brilles “nesēž” uz vaigiem vai “nelien” uzacīs, jo tad brilles sāk svīst un rada diskomfortu. Tāpat ir ieteicams atbrīvoties no ieraduma saulesbrilles nēsāt uz degungala. Šādi nēsātas brilles pasargā acis no spilgtas gaismas, skatoties taisni uz priekšu, savukārt vertikālie UVA stari turpina kaitēt acīm.

Lai nekļūdīgi izvēlētos ne tikai stilīgas, bet arī kvalitatīvas brilles, iesakam uzticēties pasaulē vienam no lielākajiem briļļu ražotājiem Luxottica Group.

Tieši tādēļ vēlamies Jūs iepazīstināt ar šī ražotāja Baltijas valstīs vispārdotāko briļļu zīmola Vogue Eyewear rudens/ziemas 2012-13 kolekciju. Jaunā kolekcija piedāvā trīs elegantas un dinamiskas izvēles iespējas, kas īpaši paredzētas trīs dažādām sievietēm. Kolekcija atspoguļo sievišķības un ironijas sajaukumu, kas tagad vairāk nekā jebkad agrāk atspoguļo mūsdienu krāšņo garu. Vogue ir izveidojis kolekciju, kas apmierina katras sievietes stila vajadzības – pat pasaules slavenu sieviešu izvēli!

Mode ir interesants izaicinājums, tā ir vienmēr mainīga un gatava dot aizvien jaunus impulsus. Kopš 20. gadsimta septiņdesmitajiem gadiem Vogue Eyewear veltījis savas optisko un saulesbriļļu kolekcijas sievietēm, kas dievina modi un kurām patīk eksperimentēt ar izskatu. Vogue sieviete ir pārliecināta par sevi un ar baudu nēsā jaunāko kolekciju darinājumus oriģinālā un izteiksmīgā veidā. Viņas izvēlas Vogue Eyewear, lai piešķirtu dzīvei vitalitāti un eleganci. Viņas novērtē mūsdienu radošās industrijas darbus, kuru izstrādē iedvesma rasta no pagājušo gadu modes, to ar vieglumu un oriģinalitāti ieraugot citā gaismā. Ikdienā Vogue sieviete novērtē moderno tendenču jauneklīgo noskaņu, tajā pašā laikā saglabājot eleganci un izsmalcinātību, kas raksturo viņas stilu.

Jaunā kolekcija piedāvā trīs elegantas un dinamiskas izvēles iespējas, kas īpaši paredzētas trīs dažādām sievietēm. Kolekcija atspoguļo sievišķības un ironijas sajaukumu, kas tagad vairāk nekā jebkad agrāk atspoguļo mūsdienu krāšņo garu. No In Vogue modernā un rotaļīgā stila, kas radīts sievietēm, kuras vēlas allaž sekot modes jaunumiem, nonākam pie Casual Chic mūsdienīgā un rafinētā stila, kas paredzēts jaunām sievietēm, kuras, sekojot modei, neaizmirst arī par modernu un daudzveidīgu personisko pieskārienu, uzsverot nenoliedzamu oriģinalitāti. Klasiskā, elegantā un nemainīgi būtiskā Timeless līnija veltīta sievietēm, kuras vēlas elegantu un sievišķīgu izskatu, kas bagātināts ar izsmalcinātām un oriģinālām detaļām. Ar šo plašo piedāvājumu Vogue ir izveidojis kolekciju, kas apmierina katras sievietes stila vajadzības.

IN VOGUE

Šis aktuālais VO2057S modelis piedāvā neparastu stilu un ir paredzēts jaunām sievietēm, kas vienmēr meklē jaunākās modes tendences. Kaķacs forma, izveidota ar inžektorlējuma palīdzību, labi kontrastē ar tievajām metāla kājiņām. Rezultātā ir iegūtas oriģinālas un īpaši vieglas brilles, kas der kā uzlietas. Sudraba Vogue logotips kreisās lēcas augšējā daļā padara modeli vēl izsmalcinātāku. Pieejamas ar polikarbonāta RX lēcām un dažādās krāsu kombinācijās: oranža opāla rāmji ar augšpusē tumšāk tonētām brūnām lēcām; melni rāmji ar augšpusē tumšāk tonētām pelēkām lēcām un tumši brūni rāmji ar augšpusē tumšāk tonētām brūnām lēcām.

Optiskais modelis VO2748 paredzēts sievietēm, kas pievērš uzmanību jaunākajām tendencēm, kas atspoguļotas ļoti modernajā kaķacs formā. Acetāta priekšējā daļa bagātināta ar diskrētu logotipu zem pulētas virsmas un metāla apdari kājiņu galos. Šī apdare uzlabo profilu un uzsver šā rāmja unikālo eleganci un izsmalcinātību. Paredzētas sievietēm, kuras vēlas padarīt savu izskatu personisku un neatkārtojamu. Pieejamas arī ar daudzfokusu lēcām, fleksiblām eņģēm un dažādās modernās krāsās: spīdīgi melnu priekšējo daļu; tumši brūnas; caurspīdīgas, sarkanas/rozā vai violetas/zilas, ar violetām/gaiši zilām vai gaiši brūnām/dzeltenām kājiņām.

CHASUAL CHIC

Maigs un noapaļots modelis – izsmalcināts un elegants. Ar inžektorlējumu veidotās saulesbrilles ir veidotas ar mezglotām kājiņām un unikālu profilu, kas ideāli piemērots mūsdienīgai sievietei – modernai un pašpārliecinātai. Sudraba Vogue logotips kreisās lēcas augšējā daļā piešķir īpašu izsmalcinātību. Interesants ir arī tumši brūnā toņa sajaukums ar maigām krāsām, kas uzsver modeļa eleganto rotaļīgumu. Šīs brilles ir modernas un piemērotas ikvienam gadījumam.

Pieejamas ar polikarbonāta RX lēcām. Šis modelis VO2756S ir pieejams plašā klāstā, dažādās krāsu kombinācijās – tumši brūna un gaiši zila priekšējā daļa ar augšpusē tumšāk tonētām brūnām lēcām; tumši brūna un rozā priekšējā daļa ar augšpusē tumšāk tonētām brūnām un violetām lēcām, un melna priekšējā daļa ar augšējā daļā tumšāk tonētām pelēkām lēcām.

Optiskais acetāta modelis VO2747 ar gludu un stilīgu formu ir ideāli piemērots valkāšanai ikdienā. Paredzētas sievietei ar modernu un daudzveidīgu stilu. Šīm brillēm ir apjomīga un klasiska priekšējā daļa, kas bagātināta ar diskrētu metāla logotipu un neatkārtojamu kājiņu iekšējās virsmas tekstūru. Šīs ir modernas brilles ar dinamisku un izsmalcinātu stilu sievietēm, kas meklē modernus un ērtus aksesuārus. Pieejamas arī ar daudzfokusa lēcām, fleksiblām eņģēm, piemērotas aziātiskajam tipam un dažādās modernās krāsās, piemēram, brūnā/sarkanā/oranžā un violetā/zilā/zaļā. TIMELESS

Šis klasiskais un izsmalcinātais modelis VO2749H piedāvā elegantu un sievišķīgu siluetu un ir ideāli piemērots elegantai, gudrai klasiska stila sievietei, kas vienmēr pievērš uzmanību izsmalcinātām detaļām. Tieši detaļas padara šo modeli unikālu un ideāli piemērotu mūsdienu sievietes izsmalcinātajai gaumei – spēcīgo acetāta profilu vieglāku un interesantāku dara izsmalcināts pērļu rotājums vietā, kur kājiņas savienojas ar eņģēm, un logotips, kas redzams zem pulētās virsmas. Pieejamas arī ar daudzfokusa lēcām, piemērotas aziātiskajam tipam un dažādos oriģinālos zemes brūnajos toņos.

Optiskais modelis VO2751 ar izsmalcinātu, klasisku stilu sievietei, kas izvēlas elegantus, bet vienkāršus aksesuārus, kuri uzsver viņas personību. Apjomīgo acetāta priekšējo daļu padara vieglāku kontrastējošās vieglās kājiņas. Rotaļīgu oriģinalitāti piešķir dekoratīvais un emaljētais loks, kas pievienots vietā, kur kājiņas savienojas ar eņģēm. Piemērotas klasiskām un izsmalcinātām sievietēm, kuras ir pārliecinātas par savu personību. Pieejamas arī ar daudzfokusa lēcām, fleksiblām eņģēm, piemērotas aziātiskajam tipam un dažādās krāsās, tostarp opāla – gaiši zilā, opāla – brūnā, opāla – ciklamenas, spīdīgi melnā un tumši brūnā.

Birkas:

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu