Ko sagaidīt pavasarī?

modeLuxobaltic, februāris 19, 2013 08:05 | 805 skatījumi | Drukāt rakstu

Tuvojoties pavasarim, laiks iepazīties ar jaunākajām 2013. gada saulesbriļļu un ietvaru kolekcijām, kuras janvāra beigās mājīgajās un saules apspīdētajās Hotel Bergs telpās prezentēja Luxobaltic, piedāvājot ieskatīties tādu pasaulē plaši pazīstamu zīmolu kolekcijās kā Ray-Ban, Vogue Eyewear, Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren, Tiffany, Versace, Dolce&Gabbana, Oakley, Persol, Prada, Prada Linea Rossa un Burberry, kuras piedāvā ražotājs Luxottica.

Ko sagaidīt šajā pavasarī?

Vogue jaunā kolekcija ir eleganta un sprigana, piedāvājot trīs dažādu stilu kategorijas, lai pielāgotos ikkatrai sievietei. No elegantā un ikoniskā In Vogue stila, kas radīts tām sievietēm, kas vienmēr interesējas par jaunākajām modes tendencēm, līdz pat mūsdienu izsmalcinātai Casual Chic gaumei, kas tendēta jaunām sievietēm, kas seko oriģinālam, modernam un universālam izskatam.

Neaizmirstot par Timeless ietvariem, kas radīti tām, kas redz sevi kā elegantas un sievišķīgas un novērtē smalkas detaļas un greznu kvalitāti.

Īpaši sportisks vai vintage, saulesbrilles vai ietvari, Ray-Ban jaunās kolekcijas brilles interpretē ikoniskos stilus ar augstāko tehnoloģiju risinājumiem un tās mirdz dažādās krāsās. Viegli materiāli, prasmīgā roku darbā darināta apdare un moderna krāsu palete, ikoniskas formas, jauni materiāli un nezūdošā Ray-Ban unikalitāte.

Prada kā vienmēr izceļas ar savu ekstravagatno stilu. Prada ir izstrādāta reputācija. Tās stilu un kvalitāti visi modes eksperti novērtē ar izcilību. Prada saulesbrilles un ietvari ir gan sarežģīti, gan eleganti, gan rafinēti. Visiem, kas vēlas būt pamanāmi, noteikti patiks jaunā Prada kolekcija, kas akcentē uzacu līniju. Jaunās kolekcijas saulesbrilles izceļas ar piesātinātu krāsu rāmjiem ar perlamutrīgu nokrāsu un sareģītiem rotājumiem. Spēcīgas meistarības tradīciju inovatīvo pieeju varam saskatīt ikvienā modelī- gan vīriešu, gan sieviešu kolekcijā. Prada apkopo dažādu stilu brilles- sākot ar apaļām formām ar izteikti bieziem rāmjiem, beidzot ar kaķu acs brillēm, ekstravagnti izteiktām uzacu līnijām, kā arī dažādu krāsu toņiem un kristāliem.

Krāsaina un spilgta ir arī jaunā Prada Sport līnija.

Burberry pavasara/vasaras kolekcijā atrodamas daudzšķautņaini kvadrātveida rāmji ar koka detaļām uz to kājiņām. Dūmakaini caurspīdīgs acetāts, kaķacs formas ietvari, metāliskas cilindrveida kājiņas un plaša krāsu gamma – no gaišas bruņurupuča krāsas līdz sārtām zelta nokrāsām.

Dolce&Gabbana sieviešu kolekcijā redzamā iedvesma rasta no Mis Siciliy rokassomiņām. Tāpat kolekcijā arī nezūdošās zvērādas tekstūras ietvari un marmorizētas krāsas, D&G logotips eņģu vietā. Krāsas no klasiskām līdz pat zaļam un zilam. Vīriešiem sportiskie modeļi ideāli piemēroti aktīvam dzīvesveidam. Īpašs jaunums no GYM kolekcijas vīriešiem – pirmais optisko briļļu modelis.

Oakley piedāvā jaunas krāsu variācijas mūžam nezūdošai klasikai – Frogskins®. 60.gadu slavinājums – Garage Rock™, pieejamas kā ar parastajām, tā polarizētajām un, ja nepieciešamība – optiskajām lēcām. Ilgi gaidītās brilles piedāvā katra dzīvesstilam piemērotāko, tai skaitā requirements progresīvus modeļus vīriešiem un burvīga dizaina brilles sievietēm.

Persol kolekcijas iedvesma atrodama tālajos 70.gados ar īpatnēji ieliektu briļļu tiltiņu, plānu rāmi, kas iezīmē metāla un acetāta kombinācijas. Sev ko īpaši tuvu atradīs vintage mīļotāji.

Polo Ralph Lauren kolekcija pauž zīmola vērtīgo mantojumu. Ikoniskās svītras, drosmīgas formas. Divkrāsu kājiņas, kas izgatavotas no divkrāsu acetāta bloka, iedvesma rasta no Ralph Lauren Polo kreklu kolekcijas. No spīdīga sudraba ar zilām un baltām kājiņām, līdz pat matēti melnam ar spīdīgām Havana krāsas un melnām kājiņām.

Ralph Lauren sievišķīgās taisnstūrveida formas savā stilā rada minimālisma iespaidu, tomēr saglabājot unikalitāti visās detaļās. Divkrāsu kājiņas, unikāli ražots ietvars, no Havana un melnām kājiņām, līdz pat melnai krāsai ar zaļām, melnām un violetām kājiņām.

Tiffany šajā pavasarī piedāvā dizainu ar margrietiņu motīvu, kas ir daļa no Tiffany Garden juvelierizstrādājumu kolekcijas. Mirdzošais pave dimants, kas atrodams Tiffany Metro juvelierizstrādājumu klāstā un Tiffany Locks elegance, kas kļuvuši par izciliem briļļu kolekcijas akcentiem.

Versace būtiskā, īpaši sievišķīga stila un elegances emblēma, kas piedāvā kolekciju, kas koncentrējas uz žilbinošu, izcilu un krāšņu izskatu ar neparastu personību un šarmu. Galvenie Versace stila elementi atrodami kolekcijā, kas iedvesmu radusi no zīmola aksesuāru klāsta.

Jaunās kolekcija pauž pārbagātu iedomīgu, šarmu un pievilcību!

Birkas: , , , , , , , , , ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu