Elegance un šarms, mīļās dāmas!

briļļu zīmoliEvija Barkāne, marts 8, 2013 10:57 | 313 skatījumi | Drukāt rakstu

Tieši šodien vēlos jūs iepazīstināt ar vienu no atklājumiem Milānas optikas izstādē MIDO! Ann Karin Karrlson!
“Perfecting the Art of Dying Alone” Anna Karin Karrlson 2013. gada kolekcijas moto izriet no smaga darba,  kurš caurvij skmju un sēru tematiku.

Smagos, grafiskos rāmju rotā dzīvnieki, puķes, trīsdimensionāli zīmējumi. Jaunās kolekcijas izteiksmi var uzskatīt par mazliet dīvainu, taču tai piemīt spēcīgs raksturs un pārsteidzošs skaistums. Ar gaisa romantisma palīdzību, dizains rada attēlus, kurus caurvij cilvēku dzīvības un nāves priekšnojauta.

Anna Karin Karrlson brends turpina jaukt tradicionālo ietvaru robežas, veidojot ekskluzīvus un ekstravagantus kolekciju modeļus. Viens no galvenajiem pamatprincipiem ir dizainera vēlme radīt skaistas brilles, kas nezaudē savu šarmu, skatoties no dažādiem skatu leņķiem,- tā kā skaistu skulptūru uz liela displeja.

Kombinējot augstāko modi un jaunākās tehnoloģijas,  katras brilles ir kā mākslas darbs.

“Cilvēki vēlas lietas, kurām ir sirds- ar domu un dziļumu, tāpēc es vēlos, lai mani mākslas darbi dzivo skaistu un romantisku dzīvi!”


Anna Karin Karlsson dizains ir izsapņoti un izstrādāti. Anna-Karin eksperimentē ar tādiem  materiāliem kā mežģīnes, patentētiem leoparda modeļiem, ekstraordināriem metāliem, kas iestrādāti plastikātā, kas palīdz reaslizēt jauno progresīvo dizainu! Viņa nekad nepiekāpjas kompromisam vai kvalitātei! Viss tiek izsapņots, izstrādāts un rada skaistu romantisma gaisu!

Robežas pārkāpj romantisma gaiss!

Birkas:

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu