Persol atkal pārsteidz!

brillesEvija Barkāne, aprīlis 25, 2013 11:48 | 581 skatījumi | Drukāt rakstu

Ja vēlaties ieturēt stilu, eleganci un iegūt savā īpašumā kvalitatīvus briļļu ietvarus vai saulesbrilles, tad noteikti meklējiet Persol kolekciju. Kopš 1917. gada katrs Persol ietvars ir meistardarbs. Zīmolu raksturo kombinētais mūsdienīgais dizains un itāļu  meistarība,  augstākās  kvalitātes  materiāli  un  jauns,  negaidīts  krāsu  sajaukums. Persol Relfex kolekcija pārsteidz ar oroģinālo pieeju, interesanti kombinējot dizainu un tehnoloģiju.

PO 3044V

Modelis pieejams divos izmēros. Optisko ietvaru modelis kombinē taisnstūrveida acetāta briļļu priekšpusi (kas atsauc atmiņā vintage kameru lēcas) ar vieglmetāla kājiņām. Pieejams četrās dažādās krāsās tieši no Persol vēsturiskajiem arhīviem: Havana ar zelta krāsas kājiņām; strīpaini zaļš ar tumsnējām metāla kājiņam; melns ar tumsnējām metāla kājiņām un gaiša Havana krāsa ar tumsnēja metāla kājiņām.

PO 3046S
Šis unisex modelis pieejams vienā izmērā, tas rada vintage stilu, maskējoties aiz moderna stila, pateicoties metāla, acetāta un krāsainu lēcu sajaukumam. Priekšpuse ir izcelta abās pusēs ar mini Supreme bultu, arī dubultā iegravētu uz metāla tiltiņa. Jaunas krāsas: melna ar metāla kājiņām un polarizētas pelēkas/zaļas lēcas; gaiša Havana ar metāla kājiņām un foto polarizētas zaļas krāsas lēcas; klasiska Havana krāsa ar zelta krāsas kājiņām un polarizētām brūnām lēcām; strīpaini brūna krāsa ar metāla kājiņām un pelēkas krāsas lēcas.

PO 3047S
Šim unisex saulesbriļļu modelim ir viegla forma un unikālas detaļas. Pieejams tikai vienā izmērā un šādās krāsās: melna ar polarizētām pelēkām/zaļām lēcām; klasiska Havana ar zelta krāsas kājiņām un polarizētām brūnām lēcām; strīpaini brūna ar zaļām lēcām, strīpaini zaļa ar polarizētām pelēkās krāsas lēcām.

Persol  izvēlas  gan pasaules  slavenas  kino  zvaigznes,  gan  mūziķi. Katra  Persol  briļļu  modeļa  ražošanas  process  sastāv  no trīsdesmit dažādiem manuāli veiktiem darbiem, kā arī katra vienība iztur rūpīgu kvalitātes kontroli.   Persol ir šarma un elegances vēsture, izcilas izgatavošanas tradīcijas, stingrs Made in Italy kvalitātes un stila piemērs. Īsta starptautiskā stila ikona!


Birkas: , ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu