Giorgio Armani KALEIDOSCOPE!

modeEvija Barkāne, jūnijs 6, 2013 09:41 | 284 skatījumi | Drukāt rakstu

Giorgio Armani, atkal nonācis Luxottica paspārnē, ir prezentējis satriecošu 2013. gada pavasara/vasaras kolekciju. Uzmanību gribu vērst satriecošai Kaleidoscope līnijai, kas žilbina šī vārda vistiešākajā nozīmē.

Ekskluzīvās un izsmalcinātās Kaleidoscope brilles pauž Giorgio Armani pavasara/vasaras apģērbu un akesuāru kolekciju garu. Kolekcija, kas iekļauj Armani krāsu izvēlē un nezūdošā formu vienkāršībā, it kā tiktu skatīta caur kaleidoskopu, kas sadala, salauž un izgaismo krāsas. Brilles, kas imitē metālisko un eleganto vakartērpu detaļu mierīgos toņus.


AR6005BZ

Alumīnija krāsas aviatoru stila brilles, kas izgatavotas no īpaši viegla metāla. Izgreznotas ar izcilā roku darbā izgatavotiem acu aizsegiem, no vienas puses izgatavots no īpašās Nappa ādas, un zīda no otras puses. Acu aizsegi pilnībā noklāti ar maziem kristāliem un detaļas ir iedvesmu radušs no apģērbu kolekcijas vakartērpiem.


AR7013B

Smalki veidotas acetāta brilles. Kājiņu elegance un greznība izgaismo stiklu, radot zvaigžņpilnas debess efektu. Mākslīgie briljanti atspoguļo uz detaļām vakartērpu krāsas, tumši zila un nefrīta toņos.

Birkas: , ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu