Kādas brilles šobrīd ir aktuālas?

briļļu zīmoliEvija Barkāne, oktobris 2, 2013 11:27 | 2,588 skatījumi | Drukāt rakstu

Būtu jāatceras, ka, satiekoties ar cilvēkiem, pirmais, ko pamanām, ir seja un acis. Tas nozīmē, ka brilles var ļoti daudz pateikt par cilvēku kā par personību. Brilles nav tikai aksesuārs, tās ir mūsu seja.  Man patīk, ka mūsdienās brilles vairs nav tikai nepieciešāmība, bet  arī aksesuārs.

Bieži vien starptautiskos semināros, apmācībās tiek runāts, kā tad piemeklēt pareizas formas  un krāsas brilles?! Tā ir vesela zinātne! Bet , pirmkārt, viss ir atkarīgs no cilvēka garastāvokļa, vēlmēm tieši tajā konrētajā mirklī, kādu tēlu viņš vēlas sev konkrētā dienā, konkrētā laikā- vēsu, siltu, stingru vai romantisku. Butiski ir noformulēt un analizēt savas vēlmes, personību, bet optikās konsultants virzīs jūs pretī pareizajam lēmumam.

Šogad dizaineri ir paredzējuši briļļu lietotāju vēlmes:

RETRO APAļAS formas.

Apaļas brilles ir viena no jaunākajām un pamanāmākajām briļļu tendencēm  2013. Gadā. Tās ir mūzikas leģendu- Džona Lenona, Ozzy Osbourn- iemīļotākās formas, kuras  izvēlas ikviens, kam piemīt modes izjūta, tie, kas meklē kaut ko unikālu un dod priekšroku  vintage stilam .

Cat eye- kaķacs formas brilles jau seniem laikiem bijušas slavenību mīlētākais modelis. Atcerēsimies , Marilyn Monroe, Audrey Hepburn. Šogad tās ir arvien pieprasītākas arī pie mums.  Formas kļūst drosmīgākas, jo arī cilvēki atļaujas nedaudz ekstravagantāku stilu, vairs nav tik konservatīvi.  Dominē dažādība kaķacs stilā, jo formas variē, līdz ar to piestāv daudziem. Akcents tiek likts uz kaķacs formas brillēm ar akcentētu uzacu līniju, bet katrs izvēlas sev tuvāko.

Krāsas kļūst drosmīgākas! Sākot no neona toņiem līdz pat mierīgiem pasteļtoņiem. Ja cilvēks ikdienā ģērbjas neitrālos toņos, košas brilles būs lielisks aksesuārs, kas atdzīvinās koptēlu un piešķirs akcentu, dzīvīgumu.  Modē ir saliktas krāsu variācijas- spilgta krāsa ar caurspīdīgu acetātu, kas piešķir tēlam vieglumu. Drosmīgām un romantiskām būtnēm aktuāli puķaini ietvari, vai vismaz ietvaru kājiņas.

Visi tie, kas izvēlas mazliet netradicionālālu stilu, var izvēlēties neregulāras formas brilles- tas gan vairāk attiecas uz saulesbriļļu modi, bet arī ietvaru pasaulē eksistē neregulāru formu dažādība.  Šādas brilles viennozīmīgi ir šiks un ekstravagance. Piemēram, Prada jaunās kolekcijas izceļas ar piesātinātu krāsu rāmjiem ar perlamutrīgu nokrāsu un sareģītiem rotājumiem, kas viennozīmīgi pievērsīs apkārtējo uzmanību.

Joprojām topā masīvie tumšie rāmji, ko daudzi sauc par hypster stliu, bet šie ietvari kļūst elegantāki un smalkāki, domāti plašākai un nopietnākai  auditorijai. Protams, vienmēr aktuāla paliek klasiskā taisnstūrveida forma- tiem, kas vēlas saglabāk atturgu, zolīdu izskatu.

Jāpiemin arī koka brilles, jo tās pasaulē kļūst arvien pieprasītākas. Latvijā šogad strauji attīstījies koka briļļu MARA zīmols.

Vai nu izvēle tiek dota drosmīgām un skaistām, vai elegantām un smalkām brillēm, jaatceras, ka brilles jāizvēlas kā aksesuārs, kurš izsaka jūsu būtību!  Nekādā gadījumā nav jāizjūt sidsapziņas pārmetumi, ka jums ir jālieto brilles, it īpaši tagad, kad tās tik ļoti ir modē un pieejamas ikvienam, jo moderni ievari ne vienmēr ir dārgi, bet pieejami par demokrātiskām cenām.

Foto: sadarbībā ar Luxottica.


  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu