Jimmy Choo iepazīstina ar CINDY saulesbrillēm!

modeEvija Barkāne, maijs 30, 2015 12:52 | 241 skatījumi | Drukāt rakstu


Kopā ar jauno Cindy saulesbriļļu ieviešanu pārdošanā 2015. gada vasarā, modes zīmols Jimmy Choo svinīgi atklāj īsfilmu, kuras režisors ir STĪVENS KLEINS (STEVEN KLEIN).

Video ir filmēts Mohaves (Mojave) tuksnesī, un tas iemieso Jimmy Choo izmeklētā glamūra būtību, vienlaikus uzburot noslēpumainu un pavedinošu gaisotni. Futūristiskais un industriālais fons rada grafiskās simetrijas modernistu līnijas, kā arī sajūtu par noskaņu piesātinātām gaidām. Sporta auto ir nofilmēts leņķī, kas ievieto skatītāju vadītāja sēdeklī, piepildot ainu ar uzlādētu, apņēmīgu un spēkpilnu atmosfēru. Stailings ir elegants un rūpīgi veidots ar moderniem apģērbiem, kas rada spēcīgus, monohromā toņu paletē ieturētus siluetus, kuri ļauj aksesuāriem uzņemties centrālo lomu.

Kampaņas seja ONDRIJA HĀRDINA (ONDRIA HARDIN) bezrūpīgi demonstrē jaunās CINDY saulesbrilles.

Cindy saulesbrillēm ir tauriņa formas siluets, kura iedvesmas avots ir Jimmy Choo ikonisko sandaļu vītās detaļas. Tonētās lēcas ļauj radīt juteklisku valdzinājumu.

Krāsas: medus tonis ar brūni zeltainām lēcām, violets/rutēnija, ūdens ar debeszilām lēcām, koraļļu sārtais ar zeltu, baložu pelēkais, pelēkais/rutēnija, ko akcentē tonētās vai spoguļu lēcas.

CINDY saulesbrilles ir pieejamas Jimmy Choo butikos, labākajos optikas salonos un universālveikalos visā pasaulē, un to pārdošanas cena ir 332 EUR.

Materiāls tapis sadarbībā ar Polhem PR Latvia.

Birkas: , ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu