2017. gada Pavasaris/Vasara briļļu modes tendences

saulesbrillesEvija Barkāne, janvāris 30, 2017 22:36 | 2,842 skatījumi | Drukāt rakstu
Kontessa SIA – Ekskluzīvais saulesbriļļu un briļļu ietvaru izplatītājs Baltijas un NVS valstīs. Šogad arī Gucci saulesbriļļu un ietvaru ražošanas tiesības ir nonākušas šīs grupas rokās. Kontessa grupa ļauj iepazīties ar jaunākajām tendencēm 2017. gada modes pasaulē.
Gucci
Pavasaris/Vasara 2017 sezonā Gucci iepazīstina ar Mans Mazais Tīģeris (My Little Tiger) briļļu speciālizlaidumu. Īpašais modelis dīvas briļļu formā ir radīts ar rokām no specializēta acetāta, izmantojot laminēšanas tehniku. Saulesbriļļu modeļa eksluzivitāti pasvītro zīmola kulta simbolu – GG logo, KNIEDES un TĪĢERA, -- rotājumi uz briļļu kājiņām. Saulesbriļļu modeli raksturo plaša krāsu palate, ar diviem klasiskajiem toņiem, kā arī divslāņu acetātu atpazīstamajos un ikoniskajos Gucci zīmola rakstos: Chevron un Erbariu.

Modeļa kods: GG0059S 003

Savukārt Gucci pamatkolekcijā atspoguļotas -- modernās, apaļās metāla formas un populārās -- pilota formas. Abu saulesbriļļu modeļu rāmjus izceļ Gucci WEB -- zīmola simboliskās zaļās un sarkanās strīpas – radītas izsmalcinātā un inovatīvā drukas tehnikā. Smalkie Gucci iniciāļi rotā briļļu kājiņas, radot vintage noskaņu.

Modeļa kods: GG0061S

Modeļa kods: GG0062S 005

Saint Laurent

Pavasaris/Vasara 2017 sezonā Saint Laurent iepazīstina ar saulesbriļļu modeļiem no kolekcijas Monogramma (The Monogram), kuri ir izveidoti saskaņā ar modes nama radošo direktoru Antoniju Vakarello (Anthony Vaccarello). Šos saulesbriļļu modeļus rotā 1962. gada autentiskais Yves Saint Laurent Haute Couture logotips. Saulesbriļļu modeļi pieejami klasiskā krāsu gammā, kā arī ar šīs sezonas aktualitāti -- mirdzuma efektu.

Modeļa kods: SL M2 002

Modeļa kods: SL M3 010

Saint Laurent modes nams Pavasaris/Vasara 2017 kolekcijā akcentē SL 1 kulta saulesbriļļu modeļa turpinājumu jaunā veidolā. Klasiskais un populārais Saint Laurent modes nama saulesbriļļu modelis ar taisno uzacu siluetu vīrišķīgā briļļu rāmju formā vēl vairāk un spēcīgāk nostiprina ielas modes tendences. Briļļu kājiņas rotā iegravēts Saint Laurent logotips kopā ar specifisko metāla stiprinājumu uz briļļu rāmja stūriem. Saulesbrilles ir pieejamas zīmolam raksturīgajā Couture cool melnajā, kā arī havanas gaišajā krāsu tonī ar ļoti mūsdienīgu, spilgti baltu spoguļlēcu.

Modeļa kods: SL 156 003

Alexander McQueen

Alexander McQueen šajā sezonā iepazīstina ar Griezto lēcu (The Cut Lens) saulesbriļļu kolekciju, piedāvājot jaunu un pievilcīgu unisex dizainu. Iedvesmojoties no Alexander McQueen Pavasaris/Vasara 2017 modes skates, saulesbrilles ir pieejamas astoņu dažādu toņu kombinācijās ar inovatīvu lēcu konstrukciju. Krāsu paletē dominē rozā, zelta, zilā un zaļā krāsas.

Kolekciju raksturo pilota formas saulesbrilles, kuras ir rokām darinātas Itālijā. Briļļu lēcas ir ražotas no organiskā stikla, apgrieztas, noslīpētas un piestiprinātas pie briļļu rāmja ar fiksētiem slēdžiem. Metāla briļļu kājiņas izceļ “Alexander McQueen” logotipu, kurš ir izpildīts lāzergravēšanas tehnikā.

Modeļa kods: AM0092S 004

Modeļa kods: AM0092S 002

McQ

MCQ -- Alexander McQueen modes nama zīmols jauniešiem -, iedvesmojoties no mūžam jaunās un urbānās Londonas, prezentē divus jaunus – minimālisma stilā veidotus briļļu modeļus. Pateicoties īpašai konstrukcijai šie saulesbriļļu modeļi ir ļoti viegli un sver tikai 34 gramus.

Modeļa kods: MQ0075S 003

Modeļa kods: MQ0076S 001

Vēl viens McQ zīmola jaunums ir kapsulas kolekcija McQ Bezdelīga (McQ Swallow), kura ir tapusi sadarbībā ar tumšo mākslas darbu mākslinieci Džessi Draksler (Jesse Draxler). Kapsulas kolekcija akcentē unisex stilu ar ģeometriskām formām, rozā spoguļlēcām no neilona, un ar McQ Bezdelīgas logotipu iespiestu uz briļļu kājiņām.

Modeļa kods: MQ0067S 006

Modeļa kods: MQ0062O 004

Bottega Veneta

Modes namu Bottega Veneta raksturo ekskluzīvais ādas pinumā austais dizains -- Intrecciato. Tas tika izstrādāts Bottega Veneta evolūcijas pašā sākumā un turpina kalpot kā visvairāk atpazīstamais zīmola elements, ļaujot šo pinuma dizainu pielāgot un interpretēt dažādu krāsu, ādu, kā arī eksotisku ādu materiālos. Sasniegtais rezultāts vienmēr ir tas pats – nepārprotama modes nama ekspresija. Sieviešu un vīriešu gatavās apģērbu kolekcijas Pavasaris/Vasara 2017 papildinošie saulesbriļļu stili atspoguļo vieglāku evolūciju klasiskā Intrecciato profila koncepcijā, kuru raksturo jauna konstrukcija.

Īpaši sievišķīgais kaķacs stila modelis tiek izcelts ar krāsu kontrastiem dubultajās briļļu lēcās. Uzacu kontūras izgatavotas no tā paša lēcu materiāla ar izsmalcinātu spoguļa pārklājumu.

Vīriešu metāla saulesbriļļu modelis ar dubulto deguna tiltiņu ir radīts spēcīgai personībai. Par iedvesmas avotu šim briļļu modelim kalpo pagājušā gadsimta četrdesmitie gadi. Izsmalcinātas saulesbriļļu modelis ir ražots no nerūsējošā tērauda ar dubulto rāmja konstrukciju, reljefu lēcās un krāsu kontrastu, kā arī diskrēti rotātu metāla profilu Intrecciato pinuma motīvā.

Modeļa kods: BV0094S 001

Modeļa kods: BV0095S 001

Stella McCartney

Pavasaris/Vasara 2017 sezonā Stella McCartney modes nams nāk klajā ar pirmo vīriešu apģērbu kolekciju, un šajā sezonā iepazīstina ar vīriešu un unisex saulebriļļu līniju. Stella McCartney atklāj modernu un inovatīvu pieeju vīriešu apģērbu līnijā, iedrošinot veidot vēsu, ne-sezonalitātes attieksmi pret stilu, un vienlaikus stingri ievērojot modes nama standartus – atbildību pret vidi un ilgtspējīgas ētikas normas.

Modeļa kods:: SC0055S 001

Savukārt Stella McCartney sieviešu saulesbriļļu kolekcija iezīmē ekskluzīvās modes iedvesmojošu stilu, kuru atspoguļo kulta Stella Eko-ādas audumi un faktūras no Pavasaris/Vasara 2017 sezonas kolekcijas: Eko-Pitons, Eko-Leopards un Eko-Krokodils. Eko-ādas briļļu modeļi ir darināti rokām, uzklājot ādu uz katra briļļu modeļa rāmja un kājiņām, kuri ir ražoti no īpaša bio-gumijas materiāla.

Modeļa kods: SC0067S 003

Puma

Kopš 1948. gada Puma ir mainījis spēles noteikumus ar inovācijām ātrumā, stilā un sportā. Zīmola sporta stila kolekcija apvieno tā sportisko mantojumu ar urbāno modi, kam raksturīgs saulesbriļļu modeļu vieglums, stilīgas formas, krāsainība un grafikas.

Dominējošās tendences Pavasaris/Vasara 2017 Puma briļļu kolekcijā ir kulta alkantara materiāls no kolekcijas Zamšs (Suede) modernās krāsās, kā arī Stilu sajaukums (Mixing style) no dažādiem materiāliem, un rāmi papildinātu ar gumijas detaļām.

Modeļa kods: PU0103S 005

Modeļa kods: PU0103S 006

Modeļa kods: PU0106S 004

Modeļa kods: PU0106S 005

Pomelato

Augstākā kompetence, negaidītas detaļas un radošas formas raksturo Pomellato jauno briļļu kolekciju. Jaunie M’ama Non M’ama (tulkojumā no itāļu valodas – “Viņš mani mīl, viņš mani nemīl”) ieved jutekliskā, pavedināšanas varā. Aviatora un kaķacs formās tiek izmantoti ekskluzīvi kontrasti starp krāsainajām lēcām un četriem pusdārgakmeņiem. Pusdārgakmeņi atgādina mazus punktiņus, kuri reprezentē M’ama Non M’ama juvilierkolekcijas esenci.

Modeļa kods: PM0029S 005

Modeļa kods: PM0027S 004

Boucheron

Jaunā Boucheron briļļu kolekcija godina Serpent Boheme kulta juvelierizstrādājumu kolekciju, kuru franču modes nams izlaiž kopš 1968 gada. Izsmalcinātas saulesbrilles drosmīgi apvieno mūsdienas ar smalko bohēmisko stilu (boho chic). Luksusa detaļas, mūsdienu vintage burvība un nepārspējama meistarība, -- unikāls briļļu un juvelierizstrādājumu apvienojums.

Katrs pāris no Serpent Boheme kolekcijas ir izsmalcināti rotāts ar zīmola logotipu, radot elegantu, greznu un vilinošu iespaidu. Tāpat tiek izmantoti mirdzoši kristāli, apzeltīts metāls un čūskas ādas tekstūra, kura ir iegūta, izmantojot vaska liešanas tehniku.

Modeļa kods: BC0030S 002

Modeļa kods: BC0031O 001

Modeļa kods: BC0032S 001

Italia Independent

Italia Independent ir radošs un stilīgs zīmols neatkarīgiem cilvēkiem. Tas apvieno modi, dizainu, tradīcijas un invovācijas. Italia Independent bija pirmais uzņēmums pasaulē, kurš ieviesa samta efektu brillēs, aizgūts no autombīļu rūpniecības, ko izmanto virsmas apstrādē (UV Lux ®).

Pavasaris/Vasara 2017 kolekcijā zīmols iepazīstina ar akmens efektu uz samta brillēm, kurš ir panākts ar augstas izšķirtspējas druku uz samta virsmas.

Modeļa numurs: 0920.wal_120

Modeļa kods: 0922V.STN.071

Modeļa kods: 0926V.009.000

Italia Independent papildina I-thin metāla kolekciju ar jaunu, plānu metāla saulesbriļļu modeļa siluetu, kuru rotā gumijas kniedēs un šobrīd aktuālā plakanā briļļu lēca. Saulesbrilles ir izgatavotas no ļoti izturīga un izteikti plāna tērauda. I-Thin modeļus raksturo dinamiska krāsu palete uz matēta tērauda pārklājuma. I-thin metāla kolekcija raksturo kvalitāte, tehnoloģijas, rāmju elastība un izturība. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu briļļu valkātājam, deguna spilventiņi un briļļu kājiņas ir regulējamas.

Modeļa kods: 0257.121.000

M odeļa kods: 0257.121.121

Papildus Italia Independent prezentē inovatīvu un ekskluzīvu tehnoloģiju, kas pirmo reizi dod iespēju injicēt celulozes acetātu, panākot efektu, kas atgādina vintage havana modeļus. Saulesbrilles rotātas ar metāla gredzeniem starp lēcu un briļļu ietvaru.

Modeļa kods: 0807M.041.005

Modeļa kods: 0807M.022.027

Preses kontakti:

Kontessa SIA – Mārketinga Vadītāja – Beāte Baranceva – beate.baranceva@kontessa.org , +371 29 219 107

Kontessa SIA – Ekskluzīvais saulesbriļļu un briļļu ietvaru izplatītājs – Kering Eyewear un Italia Independent Baltijas un NVS valstīs.

Birkas: , , , , , , , , , ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu