Kādas brilles izvēlēties 2017. gadā?

VirsrakstsEvija Barkāne, janvāris 30, 2017 22:34 | 3,116 skatījumi | Drukāt rakstu

Brilles ir mūsu seja, tās ir pirmās, ko pamana, tapēc līdz ar katras sezonas modes tendencēm mainās arī briļļu mode. Jau otro gadu Latvijas tirgū ir parādījies Kontessa, kurš ir ekskluzīvais saulesbriļļu un briļļu ietvaru izplatītājs Baltijas un NVS valstīs, pārstāvētie zīmoli- Saint Laurent, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Stella McCartney, Puma, Pomelato, Boucheron, kā arī Italia Independent. Tomēr lielākais jaunums ir Gucci zīmola ienākšana šājā koncernā.  Par kolekcijas krāšņumu varēja pārliecināties ikviens 24. janvārī Kontessa grupas rīkotajā rīkotajā preses dienā, kur bija ieradušies ne tikai preses pārstāvji, bet arī Latvijā populāri cilvēki, kuras mode neatstāj vienaldzīgus.

Vislielākā uzmanība tika Gucci zīmolam, kurš ir izlolots kā tāda konfekte, kas spīd visu acīs. Gliteri, krāsas, apaļas, kvadrātveida un aviatora formas- to visu apvieno viens zīmols. Pavasaris/Vasara 2017 sezonā Gucci iepazīstina ar Mans Mazais Tīģeris (My Little Tiger) briļļu speciālizlaidumu. Īpašais modelis dīvas briļļu formā ir radīts ar rokām no specializēta acetāta, izmantojot laminēšanas tehniku. Kontessa grupas pārstāvis Linards Klesnieks sasta, ka  saulesbriļļu modeļa eksluzivitāti pasvītro zīmola kulta simbolu – GG logo, KNIEDES un TĪĢERA, kā arī rotājumi uz briļļu kājiņām. Saulesbriļļu modeli raksturo plaša krāsu palate, ar diviem klasiskajiem toņiem, kā arī divslāņu acetātu atpazīstamajos un ikoniskajos Gucci zīmola rakstos: Chevron un Erbario.

Gucci pamatkolekcijā atspoguļotas modernās, apaļās metāla formas un populārās pilota formas. Abu saulesbriļļu modeļu rāmjus izceļ Gucci WEB -zīmola simboliskās zaļās un sarkanās strīpas.

Pārsteidzoša un neliela vintage noskaņa piešķirta arī optiskajām brillēm ar paceļamiem klipiem, kas ļauj skaidri redzēt un labi justies arī košākā saulē.


Īpašu uzmanību piesaistīja kičīgās un elegantās Gucci optiskās brilles un saulesbrilles ar akmeņiem. 2017. gada ietvaru kolekciju papildina drosmīgi masīvais kaķacs modelis, kurš mazliet atgādina masku, kā ar vienkārši elegantais apaļais titāna rāmis.

60-to gadu klasika un joprojām nepārspējams ir Saint Laurent. No pirmā acu uzmetiena šķietami vienkāršās brilles, spēj pārvērst to lietotāja tēlu. Nevelti saka- ne viss ir zelts, kas spīd. Saint Laurent iepazīstina ar saulesbriļļu modeļiem no kolekcijas Monogramma (The Monogram), kuri ir izveidoti saskaņā ar modes nama radošo direktoru Antoniju Vakarello (Anthony Vaccarello). Šos saulesbriļļu modeļus rotā 1962. gada autentiskais Yves Saint Laurent Haute Couture logotips. Saulesbriļļu modeļi pieejami klasiskā krāsu gammā, kā arī ar šīs sezonas aktualitāti -- mirdzuma efektu.

Ikvienam pozitīvas emocijas sagādāja īpašais ziemas modelis- pilota stila Saint Laurent ar pūku. Tikmēr Agnese Zeltiņa priekšroku dod klasiskām vērtībām,izvēloties modeli, kura briļļu kājiņas rotā iegravēts Saint Laurent logotips kopā ar specifisko metāla stiprinājumu uz briļļu rāmja stūriem. Saulesbrilles ir pieejamas zīmolam raksturīgajā Couture cool melnajā, kā arī Havanas gaišajā krāsu tonī ar ļoti mūsdienīgu, spilgti baltu spoguļlēcu.


Klasiskais un populārais Saint Laurent modes nama saulesbriļļu modelis ar taisno uzacu siluetu vīrišķīgā briļļu rāmju formā vēl vairāk un spēcīgāk nostiprina ielas modes tendences.

Stella McCartney var atpazīt pa gabalu. Joprojām aktuāli ķēdes motīvi, kuri parādās gan klasiskākās formās, kas masīvākās formās ar taisno augšējo līniju.

Šā gada sezonā Stella McCartney modes nams nāk klajā ar pirmo vīriešu apģērbu kolekciju un iepazīstina ar vīriešu un unisex saulesbriļļu līniju. Stella McCartney atklāj modernu un inovatīvu pieeju vīriešu apģērbu līnijā, iedrošinot veidot vēsu nesezonalitātes attieksmi pret stilu un vienlaikus stingri ievērojot modes nama standartus – atbildību pret vidi un ilgtspējīgas ētikas normas. Savukārt Stella McCartney sieviešu saulesbriļļu kolekcija iezīmē ekskluzīvās modes iedvesmojošu stilu, kuru atspoguļo kulta Stella eko ādas audumi un faktūras no pavasara/vasaras 2017 sezonas kolekcijas: Eko-Pitons, Eko-Leopards un Eko-Krokodils. Eko ādas briļļu modeļi ir darināti ar rokām, uzklājot ādu uz katra briļļu modeļa rāmja un kājiņām, kuri ir ražoti no īpaša biogumijas materiāla.

Kontessa grupas paspārnē ir izcilais Brioni zīmols, kur saulesbrilļu formas no pirmā skata šķiet unisex modeļi, bet, paņemot rokās, ir redzams, ka tas ir kvalitatīvs, ekskluzīvs solīda vīrieša aksesuārs. Protams, dominē sezonas aktuālās apaļās un pilota formas, kuras ietērptas vieglā metāla veidolā.

Ar smalko bohēmisko stilu priecēja Boucheron kolekcija, kura godina Serpent Boheme kulta juvelierizstrādājumu kolekciju, kuru franču modes nams izlaiž kopš 1968. gada. Izsmalcinātas saulesbrilles drosmīgi apvieno mūsdienas ar smalko bohēmisko stilu (boho chic). Luksusa detaļas, mūsdienu vintage burvība un nepārspējama meistarība -- unikāls briļļu un juvelierizstrādājumu apvienojums. Katrs pāris no Serpent Boheme kolekcijas ir izsmalcināti rotāts ar zīmola logotipu, radot elegantu, greznu un vilinošu iespaidu. Tāpat tiek izmantoti mirdzoši kristāli, apzeltīts metāls un čūskas ādas tekstūra, kura ir iegūta, izmantojot vaska liešanas tehniku.

Kā konfektes joprojām kārdina un pavedina Pomelato kolekcijas saulesbrilles. Jaunie M’ama Non M’ama (tulkojumā no itāļu valodas – «viņš mani mīl, viņš mani nemīl») ieved jutekliskas pavedināšanas varā. Komplektā ar Pomelato juvelierizstrādājumiem no ikvienas dāmas staros elegance un šarms!


Bottega Veneta

Modes namu Bottega Veneta raksturo ekskluzīvais ādas pinumā austais dizains — Intrecciato. Tas tika izstrādāts Bottega Veneta evolūcijas pašā sākumā un turpina kalpot kā visvairāk atpazīstamais zīmola elements, ļaujot šo pinuma dizainu pielāgot un interpretēt dažādu krāsu, ādu, kā arī eksotisku ādu materiālos. Sasniegtais rezultāts vienmēr ir tas pats – nepārprotama modes nama ekspresija. Sieviešu un vīriešu gatavās apģērbu kolekcijas Pavasaris/Vasara 2017 papildinošie saulesbriļļu stili atspoguļo vieglāku evolūciju klasiskā Intrecciato profila koncepcijā, kuru raksturo jauna konstrukcija.

Īpaši sievišķīgais kaķacs stila modelis tiek izcelts ar krāsu kontrastiem dubultajās briļļu lēcās. Uzacu kontūras izgatavotas no tā paša lēcu materiāla ar izsmalcinātu spoguļa pārklājumu.

Alexander McQueen

Alexander McQueen šajā sezonā iepazīstina ar Griezto lēcu (The Cut Lens) saulesbriļļu kolekciju, piedāvājot jaunu un pievilcīgu unisex dizainu. Iedvesmojoties no Alexander McQueen Pavasaris/Vasara 2017 modes skates, saulesbrilles ir pieejamas astoņu dažādu toņu kombinācijās ar inovatīvu lēcu konstrukciju. Krāsu paletē dominē rozā, zelta, zilā un zaļā krāsas.

McQ

MCQ ir Alexander McQueen modes nama zīmols jauniešiem. Tas radīts, iedvesmojoties no mūžam jaunās un urbānās Londonas, prezentē divus jaunus – minimālisma stilā veidotus briļļu modeļus. Pateicoties īpašai konstrukcijai šie saulesbriļļu modeļi ir ļoti viegli un sver tikai 34 gramus. Tās pašas krāsas arī dominē ietvaru kolekcijā.

Puma

Jau kopš 1948. gada Puma ir mainījis spēles noteikumus ar inovācijām ātrumā, stilā un sportā. Zīmola sporta stila kolekcija apvieno tā sportisko mantojumu ar urbāno modi, kam raksturīgs saulesbriļļu modeļu vieglums, stilīgas formas, krāsainība un grafikas.

Dominējošās tendences Pavasaris/Vasara 2017 Puma briļļu kolekcijā ir kulta alkantara materiāls no kolekcijas Zamšs (Suede) modernās krāsās, kā arī Stilu sajaukums (Mixing style) no dažādiem materiāliem, un rāmi papildinātu ar gumijas detaļām.


Italia Independent

Italia Independent Latv ijā un Baltijas tirgūir parādījies salīdzinoši nesen. Tas ir radošs un stilīgs zīmols neatkarīgiem cilvēkiem. Tas apvieno modi, dizainu, tradīcijas un inovācijas. Italia Independent bija pirmais uzņēmums pasaulē, kurš ieviesa samta efektu brillēs, aizgūtu no automobiļu rūpniecības, kur to izmanto virsmas apstrādē (UV Lux ®). pavasaris/vasara 2017 kolekcijā zīmols iepazīstina ar akmens efektu uz samta brillēm, kurš ir panākts ar augstas izšķirtspējas druku uz samta virsmas.

2017. gada kolekciju papildina I-thin metāla kolekciju ar jaunu, plānu metāla saulesbriļļu modeļa siluetu, kuru rotā gumijas kniedes un šobrīd aktuālās plakanās briļļu lēcas. Saulesbrilles ir izgatavotas no ļoti izturīga un izteikti plāna tērauda.

Lielu sajūsmu radīja arī šīs kolekcijas modelis, kuram var mainīt dizainu katru dienu, rotējot frontālās daļas “austiņas”. Brilles ir mūsu ikienas sastāvdaļa, tāpēc to ir tik daudz un katram no mums pienākas savs modelis. Veidojiet savu stilu neatkarīgi no pārējiem un izvēlieties sev tuvāko modeli, mīļāko krāsu un oriģinālāko formu. Acīmzerami, ka šis gads vēl vairāk spoguļos, iegūs vieglākus materiālus un dažādus to salikumus, apaļas formas mīsies ar uzsvaru uz frontālās daļas dubulttiltiņu, un gliteri! Kur gan bez tiem!

Paldies Kotessa un Italia Independent pārstāvjiem par iespēju ielūkoties 2017. gada krāšņumā!

Birkas: , , , , , , , , ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu