Partneri

Fielmann Fielmann optikas saloni ir slaveni ar savām modernajām brillēm par īpaši pievilcīgu cenu. Fielmann ir briļļu tirgus līderis Vācijā un lielākais optikas salonu tīkls Eiropā. Fielmann brilles lieto 23 miljoni cilvēku.

Fielmann optikā atradīsiet vairāk nekā 2 000 briļļu, tai skaitā arī slavenu zīmolu brilles. Jums tiek piedāvāta liela elegantu un modernu, metāla un plastikāta ietvaru izvēle, redzes pārbaude bez maksas, pasūtot brilles.

Kompānijas vēsturi veido draudzīga attieksme pret klientu, tādēļ Fielmann klientiem piedāvā briļļu servisu bez maksas.

Fielmann devīze: Klients esi TU. Laba redze -- nevis greznība, bet nepieciešamība!

Luxottica Luxottica Group ir pasaules vadošais briļļu ietvaru un saulesbriļļu izstrādātājs, ražotājs un izplatītājs. Uzņēmuma tirdzniecības tīkls ietver vairāk nekā 6250 optikas veikalu visā pasaulē. Luxottica Group pārstāv pazīstamākās briļļu preču zīmes. Piemēram, Ray-Ban -- pasaulē visvairāk pārdoto briļļu ietvaru un saulesbriļļu zīmolu. Tāpat -- līdzās jau Luxottica Group piederošajiem zīmoliem -- Vogue, Persol, Oakley, Oliver Peoples, Arnette un REVO, uzņēmums pārstāv arī tādus pazīstamus modes namu zīmolus kā Bvlgari, Burberry, Chanel, Dolce&Gabbana, Donna Karan, Polo Ralph Lauren, Prada, Salvatore Ferragamo, Tiffany un Versace. Luxottica Group vairumtirdzniecības tīkls aptver 130 pasaules valstis.

SIA “LUXOBALTIC” ir Luxottica Group filiāles uzņēmums Baltijas reģionā, kas nodarbojas ar Luxottica Group ražoto produktu pārdošanas organizāciju, klientu apkalpošanu un mārketingu.

Kompānijas Luxottica misija ir aizsargāt acis, pilnveidot vīriešu un sieviešu ārējo izskatu visā pasaulē. Šim nolūkam kompānija ražo un pārdod stilīgas, augstas kvalitātes oftalmoloģijas un saules aizsargbrilles, kas pilnībā apmierina klientus un padara viņu dzīvi vēl labāku.

Take a Look “Take a Look”, savulaik radies kā mazs ģimenes uzņēmums, šobrīd pārstāv trīs optikas gan Rīgā, gan Talsos, un piedāvā ne tikai kvalitatīvas brilles un saulesbrilles, bet arī visus pārējos saistītos pakalpojumus – redzes pārbaudes pie augsti kvalificētiem optometristiem, optiķa pakalpojumus, lēcu izgatavošanu, briļļu apkopes un remontus utt.

“Take a Look” optikās vienmēr atrodama plaša briļļu un saulesbriļļu izvēle, kas ir patīkama gan konservatīvāk noskaņotiem ļaudīm, gan izvēlīgiem briļļu mīļiem, kuri vienmēr atrodas sava īpašā stila meklējumos.

Sadarbojoties ar pārbaudītiem ražotājiem, kas garantē augstu kvalitāti un piegādes ātrumu, “Take a Look” vadība ekspozīciju plauktos vienmēr izvietojusi izcilu atlasi no pasaulslaveniem zīmoliem kā Prada, Miu Miu, Fendi, Dior, Giorgio Armani, Persol, Italia Independent, Oakley, Vogue, Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Oliver Peoples, Guess, Gucci, Police, Tom Ford, Vivienne Westwood, Lozza, Ralph Lauren u.c.

Allison Itāļu kompānija Allison ir viens no pasaules vadošajiem briļļu ietvaru un saulesbriļļu ražotājiem un izplatītājiem. Savas darbības laikā Allison sācis daudzu pasaulē pazīstamu zīmolu briļļu ietvaru un saulesbriļļu kolekciju ražošanu. Kā pirmie pārstāvētie modes nami bija Gianfranco Ferre, Moschino un Missoni. Kompānija pārstāv arī tādus zīmolus kā GF Ferrè, Bikkembergs, Byblos, Extè, John Richmond un Vivienne Westwood.

Savas darbības laikā kompānija Allison ir kļuvusi par ekspertu dizainā, produktu attīstībā, ražošanā un mārketingā. Pateicoties Allison attīstītajam loģistikas centram, jaunākie itāļu modes produkti tiek nogādāti pie pircējiem visā pasaulē.

Rūpējoties par pircēju komfortu un veselību, kompānija Allison ražošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas un augstvērtīgus, drošus, hiopoalerģiskus materiālus. Kompānijas ražotie ietvari un saulesbrilles atbilst visiem Eiropas Savienības drošības un kvalitātes standartiem.

Dr. Lūkina acu klīnika Dr. Lūkina acu klīnika savu darbu uzsāka 2003. gada nogalē, kad redzes korekcijas operācijas Latvijā vēl nebija guvušas popularitāti pacientu vidū. Pateicoties ārstu augstajai profesionalitātei, kā arī individuālai un sirsnīgai pieejai katra pacienta vēlmēm un vajadzībām, klīnikā veiktas jau vairāk kā 7000 redzes korekcijas operāciju pacientiem ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm. Dr. Lūkina acu klīnikā strādā pieredzējuši acu ķirurgi, oftalmologi, lāzeroftalmologi un optometristi, kas, neapšaubāmi, ir vieni no labākajiem nozares pārstāvjiem Latvijā. Dr. Lūkina acu klīnika var lepoties ar ekskluzīvu aprīkojumu – redzes korekcijas operācijas tiek veiktas ar šobrīd pasaulē ātrāko ekscīmertipa lāzeru Concerto, kas ir vienīgais visā Baltijas reģionā.

Dr. Lūkina acu klīnikas pamatdarbība ir redzes korekcijas operācijas, kuras tiek veiktas ar LASIK, TRANS-EPI LASIK vai ar šobrīd jaunāko metodi – FEMTOLASIK. Šāda operācija ļauj atbrīvoties no briļļu vai kontaktlēcu lietošanas nepieciešamības dažu sekunžu laikā. Rezultāts ir tūlītējs – brilles vai kontaktlēcas vairs nav nepieciešamas.

Pacientiem tiek veiktas arī plašas redzes pārbaudes (arī bērniem), briļļu izrakstīšana, keratokonusa un citu acu slimību diagnostika un ārstēšana, tīklenes patoloģiju diagnostika un ārstēšana, kā arī glaukomas un kataraktas operācijas.

Bausch&Lomb SIA “Optical Service Group” ir oficiālais “Bausch&Lomb” pārstāvis Baltijas valstīs jau vairāk nekā piecpadsmit gadus.

Kompānija “Bausch&Lomb” ir viens no vadošajiem kontaktlēcu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļu ražotājiem pasaulē, kas uzsākusi savu darbību jau 1853. gadā un ir stabili iekarojusi kontaktlēcu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļu tirgus segmentu visā pasaulē.

Liko-R SIA Liko-R dibināta 1993.gadā. Uzņēmums darbojas optikas preču nozarē, ražo briļļu lēcas un nodarbojas ar optikas preču vairumtirdzniecību. Optikas preces tās ir brilles, kas ir briļļu ietvara un briļļu lēcu apvienojums, kontaktlēcas un to kopšanas līdzekļi un kvalitatīvas saulesbrilles.

Sākotnēji uzņēmuma galvenais darbības virziens bija pasaules lielākā optikas preču nozares uzņēmuma, Itālijas firmas Luxottica Group ražoto briļļu ietvaru un saulesbriļļu kolekciju izplatīšana Baltijā. 2005.gadā, Luxottica Group pārņēma preču izplatīšanu savā pārziņā, un Liko-R, turpinot uzņēmuma darbību, attīstīja pasūtāmo briļļu lēcu ar augstu pievienoto vērtību ražošanu.

Ar Eiropas struktūrfondu atbalstu tika iegādātas jaunāko tehnoloģiju iekārtas, un 2008.gada sākumā tika uzsākta briļļu lēcu ražošana. Uzņēmumā tiek izgatavotas dažādu sarežģītības pakāpju briļļu lēcas no dažādiem materiāliem, kā arī saviem klientiem tiek piedāvāts izgatavot dažāda veida brilles, sākot no vienkāršākajiem metāla vai plastmasas briļļu ietvariem, un beidzot ar izliektiem saulesbriļļu modeļiem, kuros var iemontēt briļļu lēcas ar dioptrijām, izgatavotas
Liko-R.

Capital Clinic Riga Capital Clinic Riga ir augstas klases klīnika Rīgā, kas piedāvā plaša spektra medicīnas pakalpojumus, nodrošinot vismūsdienīgākās izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas. Capital Clinic Riga ir aprīkota ar jaunākajām diagnostikas un ārstēšanā nepieciešamajām medicīnas tehnoloģijām, tajā strādā labākie ārsti, savas nozares autoritātes, te īpaša uzmanība tiek pievērsta medicīnas pakalpojumu servisam. Visaugstākā kvalitāte medicīnas jomā ir Capital Clinic Riga apsolījums.

Klīnikas atslēgas vārdi ir – VESELĪBA.LAIKS.KAPITĀLS, un tā ir radīta tiem, kam šīs vērtības ir svarīgas.

Capital Clinic Riga piedāvā plaša spektra ambulatoros medicīnas pakalpojumus, nodrošinot augstākos mūsdienu veselības aprūpes standartus gan ārstniecības, gan servisa ziņā.

 • Diagnostikā
 • Funkcionālajā diagnostikā
 • Vispārējās veselības pārbaužu programmās (check-up)
 • Ārstēšanā (kardioloģija, internā medicīna, ginekoloģija, otolaringoloģija, dermatoloģija, uroloģija, endokrinoloģija, oftalmoloģija, ķirurģija u.c)
 • Rehabilitācijā
 • Lāzera un ķirurģiskajās manipulācijās
 • Sporta medicīnā
 • Grūtniecības aprūpē
 • Pediatrijā u.c.
EKSPERTS optika EKSPERTS optika ir Latvijas ģimenes optika. Tāpat kā mūsu klientiem, mums patīk redzes komforts, uzmanība un profesionāla palīdzība, tieši tā mēs daram savu darbu. Optikas salona EKSPERTS optika darbinieki katru dienu palīdz uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, nodrošinot kvalitatīvu redzi un izglītojot pacientus. EKSPERTS optikā strādā sertificētie speciālisti ar ilggadīgu pieredzi optikas sfērā. Profesionalitāte un entuziāsms ir panākumu atslēga jebkurā uzņēmumā.

Optikas salons piedāvā šādus pakalpojumus:

 • Redzes pārbaude
 • Plaša briļļu ietvaru izvēle
 • Briļļu izgatavošana uz vietas
 • Visu veidu briļļu remonts uz vietas
 • Kontaktlēcas
 • Saulesbrilles
Daktera Kuzņecova klīnika

Daktera Kuzņecova klīnika pirmā klīnika Eiropā un vienīgā klīnika Baltijā, kas apvieno visus redzes korekcijas veidus tuvredzības, tālredzības un astigmātisma ārstēšanai:
 • lāzera,
 • mikroķirurģiskā,
 • implantu,
 • konduktīvo-radioviļņu korekcija (CK),
 • kā arī brilles un kontaktlēcas.
Daktera Kuzņecova klīnika strādā pēc jaunākajām tehnoloģijām, kas sertificētas pēc FDA drošības standartiem, pašā plašākajā klīnisko radītāju diapazonā: no stipras tuvredzības līdz ārkārtējai tālredzībai.