PRADA 2011.gada pavasara/vasaras kolekcija

briļļu zīmoliLuxobaltic, marts 17, 2011 15:00 | 1,355 skatījumi | Drukāt rakstu

Prada ir stila sinonīms un bieži vien tas ir paredzējis un diktējis daudzu un dažādu ietvaru estētikas standartus. Prada vērtības ir kvalitāte, inovatīvas pieeja un meistarība. Šīs vērtības piemēro katrā procesa posmā no izstrādes līdz apdares materiālu izvēlei, no ražošanas līdz pārdošanai, no reklāmas kampaņām līdz komunikāciju stratēģijām. Tas ir tas, kas ir radījis visu nepārspējamas kvalitātes vēsturi. Tik pat radošs process tiek attiecināts uz saulesbriļļu un ietvaru kolekciju, kurā Prada vienmēr ir centusies izstrādāt eksperimentālas formas un izmantot netradicionālas komunikācijas stratēģijas.

2011. Gada pavasara / vasaras kolekcijas

Neuzkrītošas līnijas ir rotātas ar elegantām, metāla detaļām, kas atgādina zīmola īpašo stilu, un spēj radīt gan antīkas, gan modernas kolekcijas iespaidu. Pagātne satiekas ar tagadni izlēmīgo formu ziņā, vienīgi mūsdienu modeļiem ir personalizētas krāsas katrā nākamās sezonas modelī.

Prada saulesbrilles

Modelis SPR 01N

Šīs brilles ir atgādina1970-to gadu Playboy stilu. Palielināta izmēra un taisnstūra formas, kopā ar dubulto virsdegunes tiltu. Logotips, kas sastāv no metāla plāksnes ar klasisku Milāna 1913 uzrakstu, kas ir akcentēts ar divām kontūras līnijām, ir iespiests briļļu kājiņās. Klasiskās krāsas, piemēram, melnā un bruņurupuča krāsa līdzās diviem jauniem toņiem -- pelēkam un tabakas. Gaišāki un tumšāki tonētie stikli.

Modelis SPR 50N

Klasisks un vienkāršs pilota stila modelis, kas atgādina 60-tos gadus. Ovāla sašaurinātā priekšējā daļa sader kopā ar metāla bultas logo, kas sākas uz ietvara un beidzas uz briļļu kājiņām. Šķēpveidīgās formas briļļu kājiņas padara šo modeli par izcilu, svaigu un daudzpusīgu. Acetāts pieejams melnā, izbalējušā melnā, bruņurupuča, tabakas un džinsa krāsās kopā ar krāsainiem un tonētiem stikliem.

Modelis SPR 04N

Sievišķīgs un noapaļots antīkā stila acetāts. Augšējā ārpuses daļa ir bagātināta ar metāla bultas detaļu, kas beigu daļā savienojas ar iegravētu Prada logotipu. Jaunās piedāvātās krāsas ir kamuflāžas un melna caurspīdīga ar tīkla efektu un apkaisīta ar dimantiem.

Modelis SPR 14N

Retro daļēji sešstūrainas saulesbrilles ar palielināta izmēra stikliem. Briļļu kājiņas ir atdalītas no frontālās daļas ar perpendikulāru metāla detaļu, kas izceļ elegantos un sievišķīgos ietvarus. Ārējā daļa zilā, sarkanbrūnā, brūnā un melnā krāsā, kas kontrastē ar Prada apdrukāto ietvara iekšpusi.

Modelis SPR 53N

Sevišķi sievišķīga stila, izteikti antīkas brilles ar tonētiem „grima” efekta stikliem. Maska ir bagātināta ar metāla kniedēm, no tām izveidojot simbolisku trīsstūra forma. Briļļu kājiņas ir elegantās cauruļveida formās, kas ietvariem piedod vieglumu. Visi tonētie slikti un briļļu kājiņas ir klasiskās un maigās krāsās.

PRADA OPTISKĀS BRILLES

Modelis VPR 09N

Kvadrātveida rāmis ar klasisku un drosmīgu izskatu. Bultas veida logo, ar metāla iegravējumu, kas saista briļļu kājiņas ar ietvaru, atkārto pastāvīgu vienkāršību un Prada modeļu eleganci melnā un bruņurupuča, džinsa un sarkanā-pelēkā krāsu variācijās.

Modelis VPR 12N

Šarmanti un palielināta izmēra ietvari, ar iedvesmu no 1970-iem gadiem. Simbolisks trīsstūrveida Prada logotips abās briļļu kājiņu pusēs, atgādina zīmola izcelsmi un piedod visam antīko valdzinājumu. Visas sievišķīgās krāsas: melna un brūna ar mežģīņu efektu, ziloņkaula ar dimantu dizainu, divu toņu pūdera un džinsa ar ziloņkaula iekšējo daļu.

Birkas: ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu