VERSACE pavasaris/vasara 2011

briļļu zīmoliLuxobaltic, marts 18, 2011 16:00 | 785 skatījumi | Drukāt rakstu

VERSACE modeļi, bez kuriem nevarēs iztikt 2011. gada pavasarī -- vasarā.

Jaunā Versace briļļu un saulesbriļļu kolekcija piesaista ar savu modeļu spēcīgo personību un ar ekskluzīvām un unikālām detaļām. Tie ir modeļi, bez kuriem nevarēs iztikt 2011. gada pavasarī -- vasarā.

VE4206

VE4206 modelim ir raksturīgs burvīgs palielināta izmēra ietvars, kas stipri atgādina ‘70os. Plānās briļļu kājiņas rada pievilcīgu kontrastu ar lielo ietvara frontālo daļu, kas ir akcentēta, izmantojot acetātu, piesātinātos melnos un zilos toņos, kā arī brūno un silto violeto toņu nianses. Medūzas logo, ikonas Versace simbols, izceļas uz briļļu kājiņām un piešķir modelim unikalitāti un raksturu.


VE4203

Stingrs iespaidīgs acetāta ietvars raksturo modeli VE4203. Ietvara frontālajai daļai ir raksturīgs antīks dizains, kas lieliski saderas ar briļļu kājiņu izliekumu, uz kurām ir iegravēts Versace logo. Ietvars ir pieejams klasiskos toņos, melnā, zilā un smilšu, kā arī spilgtās krāsās purpura, rozā un lillā.

VE4204B

Iedvesma VE4204B modelim ir pop-šiks. Medūzas logo, kas ir pārklāts ar Swarovski kristāliem, apmirdz briļļu kājiņas un rotā taisnstūra formas ietvara frontālo daļu. Acetāta ietvara krāsas labi saderas ar retro stilu: ar bēšām, brūnām, pasteļu zilām un melnām niansēm.

VE4197

VE4197 vīriešu modelim ir raksturīgs taisnstūra formas ietvars ar ļoti izteiktu līniju frontālajā daļā. Briļļu kājiņas ir personificētas ar gumijas Versace logo, dekoratīvu elementu, kas kontrastē ar smilškrāsas, zilas, zaļas un melnas krāsas ietvaru. Oriģinālu efektu, rada dažādu krāsu nianšu pārklāšanās uz ietvara.


VE3139B

Izsmalcināta un unikāla tekstūra no Swarovski kristāliem izceļ briļļu modeli VE3139B un piešķir ietvaram, neapšaubāmi mūsdienīgu izskatu. Medūzas logo, Maison atšķirīgais simbols, rotā briļļu kājiņas un personificē ietvara dizainu, kas ir pieejams dažādu krāsu kombinācijās: kristāli plankumainā melnā, svītrainā violetā, caurspīdīgā bēšā, un smilšu un sarkanbrūnā.

Birkas: ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu