Vogue 2011- izdzīvo tagadni ar sparu un eleganci!

briļļu zīmoliLuxobaltic, marts 23, 2011 10:43 | 1,114 skatījumi | Drukāt rakstu

Mode ir piedzīvojums, kurš ir jāpiedzīvo ar ironiju. Kopš 1970. gada Vogue Eyewear piedāvā gan optiskās, gan saulesbrilles, jo īpaši jaunām sievietēm – dinamiskām un ziņkārīgām, kas mīl modi un izmēģina dažādus stilus.

Viskaislīgākie starp modes sekotājiem ir tie, kas nezaudējot laiku, izmanoto jaunākās tendences un meklē daudzpusīgu un ļoti krāšņu stilu, kas ir gan ironisks, gan jautrs. Viņi izvēlas Vogue brilles, lai izdzīvotu tagadni ar sparu un eleganci. Ar šiem briļļu modeļiem, Vogue ikdienas dzīvē ieviesa šodienas tendenču jauno un pilsētniecisko stilu, nekad nezaudējot savas preču zīmes eleganci un izsmalcinātību.

Jaunajai pavasara / vasaras kolekcijai ir raksturīgas valdzinošas 1980to gadu līnijas un sievišķīgs un bezkaunīgs stils, kas tagad vairāk nekā jebkad atspoguļo moderno un šarmanto dabu. Plašas formas, iespiedgrafika un krāsainas emaljas raksturīgas šo neaizmirstamo gadu daudz dimensiju stilam, ir izskaistinātas ar vieglām elegantām, stilīgām un sievišķīgām detaļām, piemēram, cauruļveida briļļu kājiņām un eņģītēm un smalkiem metāla rotājumiem. Tas viss kopā ir bagātīgs ekstravagances kopums, kas spēj apmierināt visu Vogue sieviešu vajadzības -- elegantu, modernu un vienmēr aktīvu.

GLAM

VO 2658

Šim acetāta optiskajam modelim ir raksturīgas gludas un visnotaļ modernas līnijas. Ar treknu un klasisku līniju biezo briļļu kājiņu ārpuses frontālā daļa ir bagātināta ar metāla detaļām, kas piedod profilam apjomu un uzsver modeļa eleganci un izsmalcinātību.

VO 2669S

Izdalīdams retro eleganci, kas sekojusi līdz no pagātnes, šis acetāta saulesbriļļu modelis ir noapaļots un ar palielināta izmēra siluetu un raksturīgu smalku metāla rotājumu uz eņģēm. Unikālās sīkās detaļas uz vienas vai divām cauruļveida briļļu kājiņām piešķir papildus izsmalcinātību un piedod ļoti smalku un ekstravagantu „pieskārienu”.

1980ie gadi

VO 2668S

Šis palielinātā izmēra saulesbriļļu modelis ir iedvesmojies no 1980iem gadiem un tam ir raksturīgs kontrastējošs plašs frontālais ietvars un tievas kājiņas, lai piedotu brillēm rotaļīgu graciozu efektu. Krāsas un raksti uz frontālās daļas un briļļu kājiņām ir īpaši valdzinoši un ideāli sievietēm, kuras vēlas atsaukt atmiņā pasakaino 1980to gadu radikāli-eleganto, drosmīgo un gludo izskatu.

VO 2664S

Plašas un noapaļos līnijas šim modelim nāk no 1980iem gadiem. Kontrasts starp plašo frontālo daļu un tievām kājiņām, uz kurām ir iegravēts Vogue logotips ir uzsvērts ar metāla detaļām pa ietvara frontālās daļas sānu malām, kas šim modelim piedod oriģinālu elegances pieskārienu.

VO 2662S

Ar retro izjūtu iedvesmojoties no noslēpumainā Holivudas slavenību valdzinājuma, šis saulesbriļļu modelis ir ļoti krāšņs, elegants, un ar krāsainu emaljētu frontālo daļu, lai spēlētu uz stiliem, kas gandrīz pat nav pamanāmi. Plāno briļļu kājiņu mūsdienīgais siluets pabeidz izskatu. Perfekts modelis tiem, kas mīl, apvienot klasiskajam stilam kaut ko negaidītu.

VO 2665SB

Rotaļīgumam un drosmīgai elegancei šajā palielinātā izmēra saulesbriļļu modelī ir apvienotas Vogue gaumes, kuru elegantās un oriģinālās līnijas ir cildinātas pateicoties tievām briļļu kājiņām. Modeļa bezkaunīgo siluetu un 1980to gadu iedvesmojošo izskatu akcentē metāla rotājumi uz briļļu kājiņām, padarot šo drosmīgi eleganto un unikālo modeli par ļoti pieprasītu.

METROPOLITAN

VO 2596

Acetāta optiskais modelis, kura elegantās līnijas uzsver metropoles izjūtas. Uz izrotātā profila ar paviršu un modernu pieskārienu, treknā un klasiskā frontālā daļa ir bagātināta ar izsmalcinātām detaļām. Moderns modelis ar vieglu un elegantu stilu mūsdienu sievietei -- prasīgai, stilīgai un vienmēr aktīvai.

Kate Moss for Vogue Eyewear Spring/Summer 2011 Ad Campaign -- Behind the Scenes

httpv://www.youtube.com/watch?v=-636h--g4pQ&feature=player_embedded

Birkas: , , ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu