No motociklu rokturiem līdz saulesbrillēm!

saulesbrillesLuxobaltic, aprīlis 22, 2011 12:58 | 672 skatījumi | Drukāt rakstu
Motokrosists Džims Džanards (Jim Jannard) savu atpazīstamību un pasaules slavu iemantoja nevis ar personīgajiem sasniegumiem motosportā, bet gan ar izgudrojumu, kas turpmāk ietekmēja ne vien motosporta, bet arī saulesbriļļu industriju.

Pats būdams motokrosists, Džanards izjuta nepieciešamību uzlabot situāciju, kad, braucot ar motociklu lietus laikā vai rokām sasvīstot, stūres rokturi kļūst slideni. 1975. gadā Džims Džanards izgudroja pilnīgi jaunu materiālu, kas bija daudz ergonomiskāks un nodrošināja labāku satvērienu nekā jebkas cits, kas līdz šim bija radīts- Unobtainium®. Tas tika patentēts ar Oakley firmas zīmi. Neilgi pēc tam tika izgudrotas pirmās aizsargbrilles pret sniegu un dubļiem, radot mūsdienu unikālo kombināciju, kurā apvienota sporta, saules aizsardzības un optiskās kvalitātes funkcija.
Pirms 30 gadiem, sākot ar motociklu un BMX velosipēdu rokturu ražošanu, Oakley kompānija nu ir kļuvusi par vienu no lielākajiem sporta saulesbriļļu un optisko ietvaru izgatavotājiem, apvienojot zinātnes, augstāko tehnoloģiju un mākslas sasniegumus. Oakley saulesbrilles un to izgatavošanai nepieciešamie materiāli tiek radīti augstāko tehnoloģiju laboratorijās zinātnieku vadībā.
Pirms katra saulesbriļļu modeļa ieviešanas ražošanā tos rūpīgi testē pasaules līmeņa sportisti, pārbaudot kā optisko precizitāti, tā ērtumu un izturību visdažādākajās situācijās. Oakley saulesbrilles ir līdz niansēm piemērotas sportistu vajadzībām, tāpēc tās iecienījuši līderi visā pasaulē.
Līdz šim Oakley ir reģistrējis vairāk nekā 600 patentus, kā arī radījis vairākas revolūcijas saulesbriļļu tehnoloģijās: neslīdošu saulesbriļļu rāmja un deniņu stiprinājumu materiālu, koriģējošās saulesbriļļu lēcas un lēcas ar spēcīgu izliekumu, kas nerada optisku kropļojumu, kā arī tonējumu, kas neietekmē redzamību. Oakely modeļos Jawbone un Split Jacket izmantota tehnoloģija, kas viegli un ātri ļauj nomainīt saulesbriļļu lēcas pretcitām, piemērojoties dažādiem laika un redzamības apstākļiem.


Līdz šim Oakley ir reģistrējis vairāk nekā 600 patentus, kā arī radījis vairākas revolūcijassaulesbriļļu tehnoloģijās: neslīdošu saulesbriļļu rāmja un deniņu stiprinājumu materiālu,koriģējošās saulesbriļļu lēcas un lēcas ar spēcīgu izliekumu, kas nerada optisku kropļojumu, kā arī tonējumu, kas neietekmē redzamību. Oakely modeļos Jawbone un Split Jacket izmantota tehnoloģija, kas viegli un ātri ļauj nomainīt saulesbriļļu lēcas pretcitām, piemērojoties dažādiem laika un redzamības apstākļiem. Oakley ir iecienījuši ļoti daudzi sportisti.

Birkas: , , ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu