Elegance un tradīcija mūsdienīgā un inovatīvā veidā

modeLuxobaltic, aprīlis 18, 2012 08:33 | 683 skatījumi | Drukāt rakstu

Kolekciju pavasaris/vasara 2012 raksturo klasiskas formas, retro izskata detaļas un vintage toņi jaunā modernā un mūsdienīgā veidā. Kājiņas rotā mākslinieciskas krāsu kombinācijas.Gumijas gali neizraisa alerģiju un ir pārstrādājami, kājiņas ir veidotas no krāsaina acetāta ar īpašu samtainu sajūtu. Visiem kolekcijas modeļiem tiek piedāvātas inovatīvas Foto-Polar stikla lēcas. Divu filtru kombinācija (polarizētā un fotohromatiskā) ļauj lēcām novērst atspīdumu un tajā pašā laikā mainīt krāsu atkarībā no gaismas intensitātes, nodrošinot izcilu skatu jebkādos apstākļos.

Pavasaris/Vasara 2012 kolekcijā šosezon tiek piedāvāti gan sieviešu, gan vīriešu ietvari (PO 2402; PO 2404), kurā dizains un tehnoloģija atbilst modeļa izstrādātajam stilam. Ietvari sastāv no trīs metāla daļām, ir viegli nēsājami un eleganti. Zīmola raksturīgākā zīme „Supreme” bulta novietota uz metāla ietvariem, savienojot to ar kājiņām. Katra kājiņa ir montēta ar rokām, saskaņā ar Persol tradīcijām.

Saulesbriļļu klāsts Pavasaris/Vasara 2012 ir plašāks – četri modeļi dažādām gaumēm. Klasikas un tradicionālu formu cienītājiem ir piemēroti modeļi PO 2405S un PO 2408S, kas izstrādāti no īpaši viegla metāla. Kājiņas ir veidotas no inovatīva materiāla ar unikālām krāsu iezīmēm; savukārt, gumijas galiņi nodrošina labāku nēsāšanas komfortu. Abi modeļi ir pieejami četru krāsu variācijās ar polarizētām un foto-polar lēcām.

Sievietes, kas mīl izsmalcinātu eleganci un 50. gadu dizainu, īpaši piemērotas būs vieglas kaķacs formas saulesbrilles (PO 3023S). Šīs modelis izceļas ar to, ka saulesbriļļu materiāls ir acetāts, kas ražots roku darba procesā. Saulesbrilles pieejamas vintage krāsu toņos, kas radīs nepārprotamu retro izskatu. Zīmola simbols „Supreme” bulta novietot uz kājiņām.

Turpinot “Persol Roadster Edition” līniju, kurā kopš 2011. gada februāra ietilpst divi modeļi, tiek piedāvāts modelis (PO 3018S) ar spēcīgu individualitāti, taču tajā pašā laikā ar klasisku dizainu. Šis modelis ir vēl viens cieņas izrādījums automašīnu pasaulei. Tas ietver visas vērtības, kuras ir kopīgas ar šo pasauli: dizainu, stilu, eleganci, kvalitāti un tehnoloģiju. Unikālās detaļas iekļauj arī „Meflecto” sistēmu ar 3 loka formas cilindriem un „Supreme” bultu uz kājiņām. Pieejams ar jaunām foto-polar lēcām.

Kopš 1917. gada katrs Persol ietvars ir meistardarbs. Zīmolu raksturo kombinētais mūsdienīgais dizains un itāļu  meistarība,  augstākās  kvalitātes  materiāli  un  jauns,  negaidīts  krāsu  sajaukums.  Persol  izvēlas  gan pasaules  slavenas  kino  zvaigznes,  gan  mūziķi.  Katra  Persol  briļļu  modeļa  ražošanas  process  sastāv  no trīsdesmit dažādiem manuāli veiktiem darbiem, kā arī katra vienība iztur rūpīgu kvalitātes kontroli. Sākot ar jau ar 20. gadiem Turīnā  Persol veiksmes stāsts turpinās līdz pat mūsdienām,  papildinot to ar jauniem tehnoloģiskiem meklējumiem,  stilistiskiem atrisinājumiem un optisko briļļu ietvaru uzlabošanu, pateicoties patentēto sastāvdaļu spēkam un prestižam. Persol vienmēr ir bijis priekšplānā, izvēloties un strādājot tikai ar labākajiem materiāliem, kas ražoti Itālijā. Celulozes  acetāts, ko iegūst no kokvilnas materiāla, ir alerģiju neizraisošs materiāls, ko var izgatavot un pulēt dažādā biezumā.

Meflecto sistēma mazina kājiņu veidoto spiedienu deniņos ideālai briļļu nēsāšanai un pielāgošanai. Supreme Arrow ir  nepārprotams Persol simbols un stila iezīme: eņģu stiprinājums ar bultu un kājiņām kā rotājums. Victor Flex ir elastīgs tilts ar trīs strīpu ievilkumiem, kas veidots no diviem tērauda asmeņiem, nodrošinot augstāku elastīgumu un pielāgošanos, kā arī tas ir estētisks Persol elements.

Persol lēcas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes stikla. Pateicoties lēcu biezumam, kas ir tikai 1,8 mm, tās ir ļoti vieglas un ērtas. Neitrālā stikla lēcas ir izgatavotas no tīra sicīlija, kas testētas pa vienai, lai nodrošinātu estētisku un   funkcionālu  pilnību.  Foto-Polar  stikla  lēcas  nodrošina  aizsardzību  pret  spilgtu  gaismu kombinācijā ar polarizēto un fotohromatisko filtru un tajā pašā laikā tās pakāpeniski paliek tumšākas, ja saules gaisma kļūst spilgtāka.

Al Pacino

Amber-Heard

Dakota-Fanning

George Clooney

Hilary Swank

Jessica Biel

Jessica Alba

Julia Roberts

PO 2402V 1006

PO 2404V 1007

PO 2405S 1019_32

PO 2408S 1020_51

PO 3018S 24_33

PO 3023S 954_51Birkas: , , , , , , , ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu