Vai varu pirkt Ray-Ban internetā par dažiem eiro?

briļļu zīmoliEvija Barkāne, aprīlis 24, 2014 10:27 | 2,933 skatījumi | Drukāt rakstu

Briļļu draugi, mēs esam saņēmuši neskaitāmus jautājumus par Facebook un citos soctīklos pamanītajām reklāmām, kur Ray-Ban internetā vilinoši piedāvā par 15,99 Eur (u.c. līdzīgām summām), lai gan ikdienā un realitātē šīs brilles maksā krietni vairāk. Tiek skandēti saukļi “noliktavu izpārdošana” un “outlet kolekcijas” u.tml. Lai kliedētu šaubas, Jums atbild “Take a Look” Briļļu veikala | Optikas vadītājs Krišjānis Zumbergs:

Godātie draugi, klienti un pārējie ieinteresētie –tādām lapām, kā, piemēram, www.rayban-latvia.com u.c. nav ne mazākās saistības ar Ray-Ban ražotāju, itāļu kompāniju Luxottica, tātad arī ne ar Ray-Ban noliktavu.Kā noskaidroju no pašiem oficiālajiem pārstāvjiem, tad kompānija aktīvi cīnās ar šo Ķīnā bāzēto krāpniecības shēmu. Fotogrāfijas šajos “internetveikalos” ir klaji nozagtas no oficiālās Ray-Ban mājaslapas (http://www.ray-ban.com/).

Ja sākotnēji domāju, ka par šiem padsmit eiro pasūtītājs saņem apšaubāmas izcelsmes, nekvalitatīvu priekšmetu, tad izrādās, ka krāpniecības shēma ir vēl vienkāršāka - pasūtītājs nesaņem NEKO! Cerams, ka skaidrība ieviesta un cilvēki, kas novērtē labas un kvalitatīvas brilles, neļausies maldinošām reklāmām cerībā ietaupīt.

Briļļuveikala darbinieki saka paldies par interesi un ja rodas kādi papildus jautājumi par tēmu “brilles & saulesbrilles”, droši rakstiet mums FacebookTwitterDraugiem vai uz e-pastu info@takealook. lv!

Birkas:

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu