Mosaico puķes!

modeEvija Barkāne, maijs 20, 2014 08:51 | 238 skatījumi | Drukāt rakstu

Dolce&Gabbana rod iedvesmu Itālijas meistaru amatu prasmē un pirmo reizi dekorē brilles izmantojot mikromozaīkas metodi.  Mikromozaīkas metodes pamati meklējami senajā romiešu kultūrā. Mikromozaīka- tas ir zīmējums, kas ir veidots no dauziem sīkiem stikla gabaliņiem- tessera. Pateicoties šai tehnikai, ir iespējams iegūt ļoti smalku un ekstravagantu mozaīku.

Mikromozaīka tika speciāli radīta Dolce&Gabbana briļļu kolekcijas izstrādei. Tās izstrādei bija nepieciešama meistarīga stikla apstrāde, kuras rezultātā varēja iegūt sīkas flīzītes- stikla gabaliņus.

Lai izveidotu krāsaino mozaīkas kompozīciju uz Dolce&Gabbana Mosaico kolekcijas brillēm, tika izmantotas vairāk nekā 30 dažādu nokrāsu tesseru, lai mazās stikla flīzītes atdarinātu neatkārtojamo ziedu lapas un ziedlapiņas.

Rezultātā šis roku darbs ir kļuvis par neatkārtojamu, izsmalcinātu un ekskluzīvu  mākslas darbu, parādot iemīļotākās Domenico Dolce un Stefano Gabbana ziedu drukas, kuras kļuvušas par zīmola neatņemamu sastāvdaļu un atpazīstamības simbolu.

DG2136 modeli rotā vairāk kā 1000 mikrodaļiņas- tessera, lieliski raskturojot Domenico Dolce un Stefano Gabbana puķu tēmas. Mikromozaīkas kompozīcijas ataino dažādu ziedu būtību- parādās maigi rozā gerberas, vienmēr skaistās neaizmirstulītes , sarkanās atraitnītes.

DG4215 Romantisks un pārdomāts noapaļotas formas modelis, kura kājiņu rotā 600 mikrodaļiņas-  uz katras kājas pa 300. Pateicoties meitaru unikālajam roku darbam, šis modelis kļuvis par ekskluzīvu modeli, jo murāno stikla sīko detaļu atveidotie ziedi rotā visu kājiņu.

Tik pat kārdinoši skaista un ekstravaganta ir arī Mosaico optisko briļļu kolekcija. Meklējiet šo skaistumu arī Latvijas optikās un izbaudiet skaistu un puķainu vasaru! Materiāls tapis sadarbībā ar mūsu partneri Luxottica.

Birkas: ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu