Ray-Ban Clubmaster in Aluminium!

Virsraksts, modeEvija Barkāne, augusts 12, 2014 10:48 | 260 skatījumi | Drukāt rakstu
Tiem, kas vēlās apvienot RETRO maģiju ar nākotnes tendencēm! 50-to un 60-to gadu intelektuālais stils un ikona jaunā veidolā- Ray-Ban Clubmaster in Aluminium!


Ik gadu 12. augustā tiek svinēta Starptautiskā Jaunatnes diena, kā tas ir noteikts Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālajā asamblejā. Šī gada tēma ir “Jauniešu migrācija: virzot attīstību”. Manuprāt, Clubmaster- kā radīts jaunatnes dienai! Arī Ray-Ban virza attīstību, atjaunojot ikonu modeļus jaunā veidolā!

Ray-Ban in Aluminium lieliski derēs paaudzei, kas dod priekšroku klasikai un visiem tiem, kas vēlas iepazīt ikonas modeļus. Sākotnēji parādījies 50-ajos gados, Ray-Ban Clubmaster ir ieguvis jaunu veidolu: perfektais, matētais alumīnija rāmis kontrastē ar spīdīgo metāla tiltiņu un ikoniskajām kniedēm un rezultātā rada neatkārtojami tīru uz izcili jaunu dizainu.
Alumīnijs ir salīdzinoši mīksts, viegls, izturīgs un viegli kaļams materiāls ar zemu blīvumu un spēju pretoties korozijai. Līdz ar to, galvenās vērtības ir vieglums un izturība!Pieejams sudraba, gunmetal, melnā un bronzas krāsā ar kristāla lēcām, kā arī ar polarizētām lēcām.
Par leģendāru ikonu Ray-Ban Clubmaster kļuva, kad to nēsāja Matt Damon filmā “The Good Shepherd” (2006) un “The Talented Mr. Ripley” (1999); Tom Hanks filmā “Catch Me if You Can” (2002); Michael Douglas- “Falling Down” (1993); Denzel Washington- “Malcolm X” (1992) un Kevin Costner- “JFK” (1991).
Materiāls tapis sadarbībā ar Luxottica!
Birkas: , ,

  • Dalies Facebook

Nav komentāru

Tavs komentārs par rakstu