Richmond-spilgts popkultūras atspoguļojums

briļļu zīmoliAllison, jūlijs 18, 2011 13:51 | 511 skatījumi | Drukāt rakstu

John Richmond (JR)- viens no modernākajiem britu dizaineriem. Katra kolekcija kļūst par bestselleru. JR produkti ir oriģināli un atpazīstami, bet radītais stils kļūst par kultu.

Richmond stils ir spilgts mūsdienu pop- kultūras atspoguļojums, kurā rok mūzikas motīvi mijās ar glamūru. John Richmond stilu izvēlas mūsdienu mūzikas zvaigznes- Madonna, Džordžs Maikls, Miks Džegers. John Richmond kolekcijā tiek izmantoti gan Swarovski kristāli, gan ādas elementi.

Jaunā John Richmond ietvaru kolekcijā saskatāmi gan roķīgi, gan eleganti un glamūrīgi vintage stila elementi. Ādas detaļas dažādās krāsās (JR699, JR701), pogas ar JR monogrammu, kā arī “It’s only Rock ’n’ Roll” metāla plāksnītes ir spilgi raksturojošie kolekcijas elemetni.

Jon Richmond piedāvā iedvesmojošās retro formas bez dumpīgas brenda būtības uzbāzības: gan sadzīvē pazīstamās “kaķenes” JR195, kas parādījušās 50-ajos gados, gan veiksmīgās 80-to gadu populārākās formas.

Ietvari kā vērtīgi juvelierizstrādājumi ir katra brenda, kas  piedāvā luksus preci, nepeiciešamība. JR modeļi ar bagātīgo metāla logo ir papildināti ar Swarowski kristālu piramīdu (JR190).

Tie paši kristāli, tikai savādāku formu ornamentos, ir redzami ari saulesbriļļu kolekcijā, savukārt optisko briļļu ietvariem var redzēt 3-D krāsu spēli (JR697)

Vīriešu kolekcijā dominē klasiskās melnās, brūnās un bruņurupuča krāsas toņi, savukārt sieviešu glamūrīgā kolekcija priecē rudzupuķu un sarknīgos bruņurupuča krāsu toņos.

Materiāls tapis sadarbībā ar itāļu kompāniju Allison.


Birkas: ,

  • Dalies Facebook

1 Komentārs

    Tavs komentārs par rakstu